Yhteystiedot

Turun Seudun Tanssioppilaitos

Ruissalontie 12 C  20200 TURKU

toimisto@tanssioppilaitos.com

Kesäkuukausien ajan toimisto ja rehtorit vastaavat tiedusteluihin.

Sirkku Kokki, rehtori
p. 050 5147734
sirkku.kokki@tanssioppilaitos.com

Marjo Tuominen, apulaisrehtori
p. 050 5438924
marjo.tuominen@tanssioppilaitos.com

Turku

Toimimme Turussa kahdessa eri osoitteessa, Saippua-Centerissä (Ruissalontie 12 C, 20200 Turku)  ja Satakunnantiellä (Satakunnantie 105, 20320 Turku).

Oikeiden tuntien löytymisessä sinua neuvovat kaikki opettajat!  Voit olla yhteydessä opettajiin sähköpostitse tai puhelimitse.

Sähköpostit ovat mallia etunimi.sukunimi (a) tanssioppilaitos.com

Opettajien puhelinnumerot löytyvät opettajien esittelysivulta kunkin opettajan kuvan vierestä.

Kaarina

Kaarinan toimipiste löytyy osoitteesta Nurminiitynkatu 3, 20780 Kaarina.

Viivi Hietanen 
p. 040 5223725
viivi.hietanen@tanssioppilaitos.com

Emmi Vehanen
p. 050 3385346
emmi.vehanen@tanssioppilaitos.com

Rauma

Rauman toimipiste löytyy osoitteesta Kaivopuistontie 1, 26100 Rauma.

Maija Jussila: jazztanssi, lastentanssi ja aikuisten tunnit
p. 050 368 3159
maija.jussila@tanssioppilaitos.com

Sari Hovi: lastentanssi ja klassinen baletti ja showjazz ja aikuisten tunnit
p. 040 748 2921
sari.hovi@tanssioppilaitos.com

Iida Paukamainen: lastentanssi, nykytanssi, jazztanssi, showjazz, myös aikuisten ryhmät
p. 044 970 2990
iida.paukamainen@tanssioppilaitos.com

Lotta Hämäläinen: klassinen baletti
p. 040 838 8791
lotta.hamalainen@tanssioppilaitos.com

Masku

Maskun toimipiste löytyy Maskutalolta, osoitteesta Seurantalontie 2.

Viivi Hietanen
p. 040 5223 725
viivi.hietanen@tanssioppilaitos.com