Turun Seudun Tanssioppilaitos

Yhteystiedot

Turun Seudun Tanssioppilaitos

Ruissalontie 12 C  20200 TURKU
Alueen rakentamisen myötä liikennejärjestelyt ovat muuttuneet. Kulku kiinteistöön ei ole enää mahdollista vanhasta osoitteesta Artturinkatu 2.

Tanssioppilaitoksen toimiston sähköpostiosoite on 
toimisto@tanssioppilaitos.com

Sirkku Kokki, rehtori
p. 050 5147734
sirkku.kokki@tanssioppilaitos.com

Marjo Tuominen, apulaisrehtori
p. 050 5438924
marjo.tuominen@tanssioppilaitos.com

Kysy lisää tanssiharrastuksesta, tanssitunneista ja toiminnastamme!

Kerromme mielellämme lisää oppilaitoksestamme, tanssilajeista ja ammattitaitoisista opettajistamme. Lomakkeen kautta voit myös antaa palautetta toiminnastamme tai esittää vaikka toiveita. Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Turku

Toimimme Turussa kahdessa eri osoitteessa, Saippua-Centerissä (Ruissalontie 12 C, 20200 Turku)  ja Satakunnantiellä (Satakunnantie 105, 20320 Turku).

Oikeiden tuntien löytymisessä sinua neuvovat kaikki opettajat!  Voit olla yhteydessä opettajiin sähköpostitse tai puhelimitse.

Sähköpostit ovat mallia etunimi.sukunimi (a) tanssioppilaitos.com

Opettajien puhelinumerot löytyvät opettajien esittelysivulta kunkin opettajan kuvan vierestä.

Keskitetysti/lajikohtaisesti voi tiedustella ao henkilöiden kautta

Anki Lindström-Halkosaari: jazztanssi, nuoret ja aikuiset 
p. 040 703 1944
anki.lindstrom-halkosaari@tanssioppilaitos.com

Miira Kaarenoja: nykytanssi, nuoret ja aikuiset 
p. 040 775 3675
miira.kaarenoja@tanssioppilaitos.com

Marjo Tuominen: klassinen baletti ja kaikki ikäryhmät lastentanssista
p. 050 543 8924
marjo.tuominen@tanssioppilaitos.com

Jeremi Vahtera: Break/Akrodance 
p. 050 300 1242
jeremi.vahtera@tanssioppilaitos.com

Kaarina

Kaarinan toimipiste löytyy osoitteesta Nurminiitynkatu 3, 20780 Kaarina.

Viivi Hietanen 
p. 040 5223725
viivi.hietanen@tanssioppilaitos.com

Emmi Vehanen
p. 050 3385346
emmi.vehanen@tanssioppilaitos.com

Rauma

Rauman toimipisteet löytyvät osoitteista Kaivopuistontie 1, 26100 Rauma sekä Kaivopuistontie 33, 26100 Rauma.

Maija Jussila: jazztanssi, lastentanssi ja aikuisten tunnit
p. 050 368 3159
maija.jussila@tanssioppilaitos.com

Sari Hovi: lastentanssi ja klassinen baletti ja showjazz ja aikuisten tunnit
p. 040 748 2921
sari.hovi@tanssioppilaitos.com

Iida Paukamainen: lastentanssi, nykytanssi, jazztanssi, showjazz, myös aikuisten ryhmät
p. 044 970 2990
iida.paukamainen@tanssioppilaitos.com

Lotta Hämäläinen: klassinen baletti
p. 040 838 8791
lotta.hamalainen@tanssioppilaitos.com

Masku

Maskun toimipiste löytyy Maskutalolta, osoitteesta Seurantalontie 2.

Viivi Hietanen
p. 040 5223 725
viivi.hietanen@tanssioppilaitos.com